Weekendowa YOGA w Zagrodzie Ojrzanów

Chcielibyśmy zaprosić was na cykliczną weekendową (sobota i niedziela) praktykę z jogą i zdrowym jedzeniem w Zagrodzie Ojrzanów pod Warszawą.

O waszą duszę i ciało od strony ruchu zadba Eli Wierkowska czyli Jogiczni. Poranna praktyka wzmocni wasze mięśnie i zrelaksuje głowę po całym tygodniu wrażeń.
Po jodze czekać na nas będzie pyszne wegetariańskie śniadanie, przygotowane przez kucharzy Ojrzanowa.

Najbliższe zajęcia odbędą się w następujących terminach: 
13/02 sobota 14/02 niedziela

12/03 sobota 13/03 niedziela GODZINY sobota/niedziela

10:00-12:00 praktyka
12:00 śniadanie

YOGA:
JOGICZNI czyli Eli Wierkowska

Eli Wierkowska _ pasjonatka jogi w każdym wydaniu. Miłośniczka podróży małych i dużych. Dziewczyna która obrała jogę jako sposób na poznanie siebie i opanowanie codziennego natłoku myśli. Joginka z certyfikatem jogi metodą Iyengara, vinyasa flow oraz terapeutka Jogi Śmiechem. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych, w Warszawie i nie tylko, uczy na wyjazdach, warsztatach, eventach i w biurach... . Dla początkujących, praktykujących, dla tych mniej i bardziej elastycznych życiowo:)

MIEJSCE:
Zagroda Ojrzanów. Niezwykłe nowe miejsce powstałe na starych fundamentach. Odrestaurowane budynki gospodarstwa w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi tworzą wspaniałe miejsce i atmosferę. Ściany sali do praktyki zbudowane są wyłącznie z panoramicznych okien, które pozwalają na „połączenie się“ z pięknym otoczeniem niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. 

* Istnieje możliwość noclegu w Ojrzanowie:) 

Zgłoszenia przyjmujemy na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
*Minimalna ilość osób 4.
Koszt zajęć i śniadania:
80 zł - jeden dzień
120 zł - dwa dni

Potwierdzeniem zarezerwowania miejsca na zajęciach i śniadaniu jest wpłacenie całej kwoty na nr. konta podany w mailu zwrotnym.

KONTAKT:
Eli Wierkowska 501 954 712

Zapraszamy,
JOGICZNI czyli Eli Wierkowska i Zagroda Ojrzanów