ELEKTRYZUJĄCY PRZYBYSZ w ZAGRODZIE OJRZANÓW

Jeszcze nie pojawił się w polskich salonach a już niebawem zawita do naszej Zagrody.

W niedzielę 18 stycznia 2015 roku o godzinie 16:00 zagości u nas cud współczesnej techniki - samochód elektryczny Nissan e-NV200. Jak zawsze zapraszamy do naszej edukacyjnej Zagrody wszystkich ludzi ciekawych świata, którzy będą mogli na własne oczy zobaczyć tę unikalną maszynę w ruchu, a także poznać jej liczne zalety i zdemaskować wady.

 

  • Kompromis nie wchodzi w rachubę

Najlepsza pojemność bagażowa w swojej klasie? Jest. Maksymalna ładowność? Jest. Nowy kompaktowy NISSAN e-NV200 może poszczycić się najlepszą w swojej klasie powierzchnią bagażową. Umieszczony w podłodze litowo-jonowy akumulator umożliwia optymalizację dostępnej przestrzeni. A zatem, zapomnij o zmartwieniach, że coś się nie zmieści, albo że trudno coś będzie zapakować: zatroszczyliśmy się o to dla Ciebie. Do tego NISSAN e-NV200 dostępny jest w trzech wersjach nadwozia: Van, Combi i Ludo

  • Więcej korzyści z inwestycji

NISSAN e-NV200 to oszczędność na kosztach związanych z paliwem i 20% niższe koszty utrzymania w porównaniu z tradycyjnym autem. Oszczędzasz więc nie tylko na kosztach, lecz także na czasie: mniej uciążliwych wizyt u mechanika i oczywiście żadnych przystanków na stacjach paliw.

  • Pokonuj trasy przy akompaniamencie ciszy

Kto powiedział, że praca silnika musi wiązać się z hałasem i uciążliwymi wibracjami? W nowym NISSANIE e-NV200 dynamiczne przyspieszenie odbywa się w absolutnej ciszy. A po pracy czujesz się dużo lepiej, niż gdybyś jeździł dieslem. Wyczerpujący hałas i wibracje zostaw pasjonatom wyścigów, a sam korzystaj z przyjemności cichej i spokojnej jazdy.

  • Sprawność i innowacja dopasowane do Twoich potrzeb

Innowacja w samochodzie elektrycznym nie powinna oznaczać jedynie ciszy i braku emisji spalin - elektryczny van Nissan e-NV200 jest także pełen efektywnych technologii łączących komfort z wydajnością. Czerp przyjemność z odpoczynku oraz łatwych zmian prędkości dzięki wysokiej jakości automatycznej skrzyni biegów. Dodatkowo, układ napędowy zapewnia gładkie i imponujące przyspieszenie, jak również znakomitą sterowność. A dzięki inteligentnemu kluczykowi (I-Key) oraz zaawansowanym funkcjom pokładowym, życie staje się prostsze… masz pod ręką wszystkie narzędzia optymalnej i przyjemnej jazdy.

Zapraszamy 18.01.2015 godzina 16:00